Jak mieć klientów z Facebooka nawet jeśli nie jesteś ekspertem od reklamy

Czyli sposób na JEDYNĄ reklamę na Facebooku, która zwiększa sprzedaż i pozwala mieć zwrot z zainwestowanych pieniędzy - szybko.

Zakupiłam wiele kursów, od różnych ludzi, którzy mają dużo więcej społeczności w social mediach niż Maja i Jarek, ale nie mają oni szans w porównaniu z nimi! Jeśli chodzi o sposób przekazywania wiedzy i współpracę, nie mają sobie równych.
Marta Jagielak
prezesowe.pl
Sam zajmuję się marketingiem i jeszcze nigdy wcześniej nie spotkałem się, żeby te informacje były ułożone tak zgrabnie w spójny system. I to mnie zachwyciło.
Marcin
bossblog.pl

Może zdążyłeś już się sparzyć reklamami na Facebooku....

i na pewno nie jesteś jedyną osobą, która umoczyła kilkadziesiąt lub kilkaset złotych (więcej?) na reklamach, które nie przyniosły zwrotu…

Słyszałeś od innych straszne historie, albo przeżyłeś taką sam…

Reklamy na Facebooku to nie bułka z masłem, a Facebook manager to raczej labirynt niż spacer w parku. Tym bardziej boli, jeśli po takim wysiłku nie widać efektów…

a kasa na koncie topnieje.

A może własnie odkładasz te reklamy w nieskończoność, z obawy, że tak właśnie będzie...

Słyszałeś, że to nie ma sensu jak nie masz dużego budżetu…
Myślisz, że tylko stracisz pieniądze…
a na samą myśl o pixelu, grupie docelowej, konwersji i kampanii dostajesz syndromu „nie mam czasu”.

Może nawet wybrałeś się na stacjonarne szkolenie i byłeś zachwycony, jak pięknie wszystko Ci wytłumaczyli…


tylko po powrocie do domu okazało się że niewiele pamiętasz a cały ogrom tej wspaniałej wiedzy właściwie Tylko coraz bardziej Cię przytłacza…

Odnalezienie swojej drogi w gąszczu możliwości jakie dają reklamy na Facebooku może wydawać się jak praca na pełen etat...

Ale nie musi tak być.

To dokładnie tak, jak nie musisz znać budowy silnika, żeby jeździć samochodem.

Facebook oferuje wiele możliwości, z których większość będzie dla Ciebie kompletnie nieprzydatna. Są to strategie dla korporacji, które mają budżet na reklamy, które nie przynoszą zwrotu.

Tobie wystarczy jeden rodzaj reklamy, który przyniesie klientów, prawda?

Wiemy, że nie brakuje online historii o tym, jak to za pomocą reklam na Facebooku, ludzie wyprowadzili się na Bali i nie musieli już nigdy pracować…

Ale ten kurs nie jest o tym.

Ten kurs jest po to, żebyś w końcu zrozumiał jak używać reklamy, żeby Twój biznes osiągał stałe przychody i spokojnie utrzymywał siebie i Ciebie.

 

Prawdą jest, że większość osób, które próbują nie mają zwrotu z reklam na Facebooku
Jest zwodniczo łatwo wydać pieniądze na „promuj post”…
ale proces tworzenia reklamy, która przynosi zwrot jest zupełnie inny.

I tego właśnie chcę nauczyć Cię w tym kursie.

Jak stworzyć jedyną reklamę, która przyniesie Ci zwrot z zainwestowanych pieniędzy

Dla małych przedsiębiorców, którzy robią to sami (albo zlecają, ale chcą rozumieć o co chodzi) i których nie stać na to, żeby nie wiedzieć czy i jak taka reklama ma przynosić zwrot z inwestycji.

ustawisz

Jak ustawić konto i reklamę, żeby płacić za klientów a nie za kliknięcia i lajki

okreslisz grupę odbiorców

Dowiesz się jak najskuteczniej ustawić grupę, której reklama ma być wyświetlana

stworzysz kampanię

Podpowiem Ci na co zwrócić uwagę tak, żeby przynosiła płacących klientów czyli zwrot z inwestycji.

Lekcje w tym kursie to dokładny proces z którym strategicznie stworzysz, przetestujesz i zoptymalizujesz swoją reklamę

Żadnych nudnych i zbędnych informacji i wykładów. Tylko tyle ile musisz wiedzieć, żeby reklamować się skutecznie.

Moim celem jest  ułatwić Ci podjęcie działania od razu i odblokowanie potencjału reklam na Facebooku dla twojego biznesu.

Gotowy na klientów z Facebooka?

Rozwijaj swój biznes szybciej

Naucz się jedynej skutecznej reklamy, która przynosi klientów z Facebooka teraz.

599 zł

Uśmiechnięta gwarancja

Jesteśmy małym biznesem jak Twój. Dokładnie rozumiemy ryzyko podjęcia decyzji o zainwestowaniu w kurs online. Nie chcesz marnować swoich pieniędzy na coś, co mogłoby być zwykłym wpisem na blogu. A my stoimy za tym co oferujemy w płatnych produktach i wiemy z doświadczenia, że osoby, które faktycznie z nich korzystają (podejmują działanie, nie tylko oglądają) mają efekty. Dlatego oferujemy gwarancję satysfakcji. Choć nie możemy zagwarantować Ci konkretnych wyników, to możemy zagwarantować, że otrzymujesz szkolenie wysokiej jakości, które zaoszczędzi Ci wiele czasu i frustracji związanej z mediami społecznościowymi. Jeśli jednak po wykupieniu dostępu stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, w przeciągu 14 dni możesz zwrócić kurs.

O autorze

Jarek Grugel

W Informatorze e-przedsiębiorcy odpowiedzialny jest za strategie działania i właśnie reklamy na Facebooku. Konkretny do bólu, nie lubi tracić czasu na działania, które nie przynoszą rezultatów. Nie leje wody i widzi rzeczywistość taką, jaką jest a nie jaką chciałby żeby była.

Dla klientów tworzy reklamy, dochodząc do 20 gr za kontakt,  które spokojnie samofinansują się z nadwyżką z pomocą prostych lejków sprzedażowych.

 

Stworzył ten prosty, powtarzalny proces i nowy sposób myślenia o reklamach na Facebooku na własne potrzeby – reklama ma przynosić zwrot, ma być jak bankomat nie jak maszyna do gier hazardowych.

"Jest TYLKO jedna reklama na Facebooku, która zwiększa sprzedaż i pozwala mieć zwrot z zainwestowanych pieniędzy w reklamę "

Jarek

Skuteczna reklama na Facebooku

Sposób na rozwijanie biznesu szybciej

"Pulvinar animi quia mus elit quos hymenaeos tempora pede aliqua do quae. Inventore elit consequuntur urna malesuada. Sociis condimentum recusandae. Cillum rutrum sociis voluptas. Nibh. Dolore culpa quod tempor esse laborum adipisicing augue, ante."
Nancy Stewart

© 2020 Informator e-Przedsiębiorcy | Polityka Prywatności Regulamin | Kontakt

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Please wait while we redirect you...