Budujesz listę… i co dalej?

Jak wykorzystać listę mailingową do utrzymywania relacji i sprzedaży, nawet jeśli nie umiesz, nie lubisz lub nie wiesz co pisać regularnie do swoich subskrybentów

Wiesz już, że lista jest ważna w prowadzeniu biznesu online.

Budujesz ją, lub planujesz to zrobić ale póki co, nie masz pomysłu co do niej pisać. Dlatego leży odłogiem i się kurzy, a przecież miała budować relacje i przynosić Ci płacących klientów…

Co jakiś czas ten głos z tyłu głowy przypomina, że trzeba by coś do tych ludzi napisać… jednak kiedy siadasz przed komputerem, to kursor tylko smutno pulsuje, a biała przestrzeń wirtualnej kartki wydaje się być beznadzieją bez końca.

A może nawet nie siadasz, tylko odkładasz to w nieskończoność, bo wiesz, że tak będzie. Nie połykasz tej “żaby” tylko dajesz jej przemienić się w wyrzut sumienia.

Tylko, że przychodzi moment, kiedy faktycznie przydałoby się tej liście coś zaoferować. Ale wtedy nikt nie kupuje, bo nawet nie wiedzą kto i dlaczego do nich nagle pisze z ofertą…

Zdradzę Ci pewną tajemnicę:

Nawet najlepsi copywriterzy nie siadają do pustej kartki i nie piszą od zera… Mają sprawdzone formuły i szablony, które pomagają im pisać szybko i skutecznie.

Oto jak i Ty możesz zacząć pisać regularnie, szybko i skutecznie

Przedstawiam Ci:

Zestaw do mailingu

Co znajdziesz w środku:

Newsletter Plus

Sprzedaż Pro

Zawiera szkolenie z zarządzania listą

Tak, to jest proste jak wziąć gotowy szablon, wypełnić go swoimi danymi i/lub historiami i gotowe.

Zestaw do email marketingu to gotowe szablony, z którymi nie będzie problemu, że nie wiesz co napisać. Dzięki nim pozostaniesz w stałym kontakcie ze swoimi subskrybentami, zaserwujesz im wartość, która rozgrzewa i motywuje ich do podjęcia decyzji zakupowej, a wraz z praktyką nauczysz się, o co w tym pisaniu maili chodzi. Z każdym użyciem szablonu będzie Ci coraz łatwiej napisać następnego maila i jego treścią zachęcać do zdobycia więcej informacji o ofercie.

Szablony maili

104 szablony maili, które wystarcza na 2 lata wysyłania co tydzień - każdy z notatką + szablony tematów 50+ szablonów maili, z którymi zaproponujesz swoją ofertę lub zaplanujesz skuteczną kampanię sprzedażową

Kurs online

Kurs wideo, z którego nauczysz się w jaki sposób zarządzać listą i jak interpretować statystyki. Oraz kurs wideo, z którego dowiesz się jakie są metody sprzedaży do listy mailingowej.

Praktyka

Z każdym użyciem szablonu będzie ci coraz łatwiej pisać maile i ich treściami zachęcać do oferty. Z każdą kampanią sprzedażową zdobędziesz nowe doświadczenie oraz informacje, które pozwolą Ci następną przeprowadzić jeszcze skuteczniej.

Użyj tych szablonów, za każdym razem, kiedy musisz napisać swój newsletter, lub do zaplanowania z góry następnego miesiąca, kwartału czy nawet roku mailingu.

Użyj jako gotowych szablonów / wzorów lub jako inspiracji do stworzenia czegoś bardziej swojego.

Uporaj się szybko z pisaniem tekstów, które będą zarówno wzmacniały  Twoją markę, budowały Twoją społeczność, ale również rozgrzewały do decyzji zakupowej.

Poczuj tą pewność siebie, że  wiesz w jaki sposób wykorzystać swoją listę.

Pisanie maili przestanie Cię stresować i przytłaczać. Zainspirujesz się a Twoja głowa będzie pełna pomysłów, które w końcu z łatwością zrealizujesz. Zaczniesz działać z planem i sprawisz, że pisanie newslettera oraz sprzedawanie płynnie się połączy.

Cześć, jestem Maja.

Jestem założycielką Informatora e-Przedsiębiorcy, w którym pomagamy skutecznie sprzedawać online.

Po kilku latach prowadzenia firmy, wielu klientach z którymi współpracowałam osobiście i tysiącach ludzi, którym pomogłam z pomocą kursów online – dokładnie wiem jak frustrujące może być promowanie swojego biznesu online.

Moją tajną bronią online jest e-mail a konikiem uczenie innych jak go wykorzystać do nienachalnej sprzedaży. Tego właśnie chcę nauczyć Cię w tym kursie.

Myślę, że już czas, zdecydować – Czego naprawdę chcesz dla siebie?

Może jest to więcej pieniędzy na koncie, żeby spać spokojnie, albo żeby się realizować.

Może więcej czasu na zajęcia poza pracą – rodzinę, hobby, wyjazdy – Ty decydujesz.

Ja wiem, jedno – to jest dla Ciebie możliwe.

Maja Grugel

- Autor

Czemu uczyć się ode mnie?

Kliknij jeśli chcesz powiększyć

Wybierz swój zestaw do mailingu i zgarnij go obecnie w cenie premierowej

Newsletter Plus

199 zł

139 zł

Sprzedaż Pro

399 zł

299 zł

Plus - chroni Cię uśmiechnięta gwarancja

Jesteśmy małym biznesem jak Twój. Dokładnie rozumiemy ryzyko podjęcia decyzji o zainwestowaniu w kurs online. Nie chcesz marnować swoich pieniędzy na coś, co mogłoby być zwykłym wpisem na blogu. A my stoimy za tym co oferujemy w płatnych produktach i wiemy z doświadczenia, że osoby, które faktycznie z nich korzystają (podejmują działanie, nie tylko oglądają) mają efekty. Dlatego oferujemy gwarancję satysfakcji. Choć nie możemy zagwarantować Ci konkretnych wyników, to możemy zagwarantować, że otrzymujesz szkolenie wysokiej jakości, które zaoszczędzi Ci wiele czasu i frustracji związanej z mediami społecznościowymi. Jeśli jednak po wykupieniu dostępu stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, w przeciągu 14 dni możesz zwrócić kurs.

Masz pytania? Tu są odpowiedzi:

Kliknij aby rozwinąć odpowiedź

Szablony są uniwersalne.

Z tym zastrzeżeniem, że wzory maili oparte są o tekst, nie uczę jak zrobić maile wyglądające jak ulotka, czyli składające się głównie z obrazków. 

Stąd myślę, że nie każdy sklep e-commerce się w tym odnajdzie.

Jeśli jednak za Twoim produktem stoi jakieś przesłanie, zamysł, jeśli Twój sklep jest wyspecjalizowany albo sprzedajesz produkty budując swoją markę osobistą, to na pewno odnajdziesz się w tych szablonach.

Są one oczywiście idealne dla biznesów eksperckich, usługowych, produktów informacyjnych online , itp.

Od razu po zaksięgowaniu płatności dostajesz automatycznie dostęp do wszystkich materiałów, na czas istnienia kursu, to znaczy co najmniej na rok. 

Szablony maili możesz oczywiście pobrać na swoje urządzenie w postaci pliku PDF, Word lub skopiować do swoich dokumentów Google.

W tym kursie nie znajdziesz informacji jak technicznie i strategicznie zacząć budować listę mailingową. Tego uczymy w Systemie WERS. Ten kurs jest dla osób, które już tą listę mają, albo dopiero zaczęły / zaczną ją budować ale mają problem z regularnym pisaniem do niej. Są w nim szablony maili, oraz kurs, w którym tłumaczę jak lista zarządzać, niezależnie od tego jakiego programu do mailingu używać.

Nie, to nie ma znaczenia. W kursie mówię o zarządzaniu listą w sensie o odczytywaniu i poprawianiu statystyk, ta wiedza jest uniwersalna dla każdego programu do mailingu. Szablony maili są oparte na tekście i plikach tekstowych – chodzi o komunikat. Po stworzeniu go, możesz maili oczywiście użyć w dowolnym programie do mailingu.

Ja jestem 100% pewna mojego produktu i dlatego oferuję gwarancję satysfakcji – możesz oddać kurs w przeciągu 14 dni bez pytań.

To szkolenie jest odpowiednie dla Ciebie jeśli:

Wystarczy, że 1-2 punkty się zgadzają

© 2019 Informator e-Przedsiębiorcy | Polityka Prywatności | Kontakt