Chcesz rozwijać swój biznes ale blokują Cię lęki i wątpliwości?

Boisz się pokazać? Boisz się popełnić błąd? Boisz się krytyki i wyśmiewania i dlatego nie próbujesz nowych rzeczy?

A może masz problem ze sprzedażą – nie umiesz z pewnością siebie mówić o swojej ofercie, o wątpliwościach klienta i przede wszystkim o cenie?

MAM DLA CIEBIE ROZWIĄZANIE

Zaprogramuj się na sukces

Kurs online, z którym zamienisz swoje lęki i wątpliwości na energię do działania i efekty

 Też byłam kiedyś w takiej sytuacji i sabotowałam swój biznes. Dopiero kiedy odkryłam sposób na to by zmienić swoje przekonania z takich, które mnie nie wspierają na takie, które które właśnie mi pomagają, ruszyłam z miejsca.

Twoja głowa podpowiada Ci wszystkie możliwe powody, dla których masz się nie pokazywać i nie wychylać i mimo tego, że chcesz nie pozwala Ci zacząć działać z większą pewnością siebie i realizować swoich pomysłów i planów…

To może brzmieć tak:

  • nie lubię “nagabywać klientów i być zbyt nachalna ze swoją propozycją”?
  • ani razu nie udało się zakończyć transakcji pozytywnie, nie umiem sprzedawać rozmową
  • jak to , nie ma pani na Facebooku? musi pani tam być. ‘ No to jestem, ale bez wiary, bez przekonania, bo tego nie umiem
  • przytłacza mnie to, że istotne jest kilka pierwszych sekund/minut i bardzo się boję nie nawalić, żeby nie spalić kontaktu
  • Nie potrafię wystąpić publicznie przed kamerką aby nagrać jakiś filmik opowiadający o czymkolwiek.
  • Często trudno mi przedstawić potencjalnym klientom to, co mam do zaoferowania i to, jak może się im to przysłużyć
  • itp.

W efekcie wiesz, że czas się czymś zająć, ale odsuwasz to bo boisz się i sabotujesz przez to swoje efekty.


A jak już uda Ci się coś zrobić, to oceniasz to jako słabe i utwierdzasz się w przekonaniu, że lepiej nie robić – przecież ludzie pomyślą, że coś nie tak z Tobą, zostawią Cię, wypiszą się, odlajkują, bo brakuje Ci na pewno czegoś, jak nie urody, mądrości, profesjonalnego studio, to na pewno odwagi…

Rozwijanie biznesu, budowanie społeczności, zarabianie więcej jest przez to jak niekończąca się walka i marzysz o tym, żeby w końcu zaczęło być łatwiej

Wiesz, że to możliwe, przecież widzisz jak inni to robią,

ale Ty jakoś nie możesz…

Wiesz dlaczego tak się dzieje?


Bo taki masz zapisany wewnętrzny program, który podświadomie kieruje Twoimi myślami i zachowaniami i nie pozwala Ci nic zmienić a jedynie odtwarzać to co było do tej pory w kółko i w kółko.

CZAS TO ZMIENIĆ

Zaprogramuj się na sukces

Z tym kursem praktycznie przepracujesz zmianę, której pragniesz

♡ ♡ ♡

Mam dla Ciebie ofertę, która może odmienić Twoje życie.

Naprawdę wystarczy  10-20 minut dziennie, żeby zacząć zmieniać swoje podświadome programy, które sabotują Twoje działania, na takie, które je wspierają.

Zaprogramuj się na sukces

System wart 99 zł, otrzymujesz w wyjątkowej cenie 49 zł.

Czy "Zaprogramuj się na sukces" jest dla Ciebie

TAK, jeśli

NIE, jeśli:

Czas zacząć działać aktywnie i skutecznie

Przestać szukac wymówek i ograniczać siebie

Nawet jeśli czujesz, że się do czegoś nie nadajesz – obojętnie czy chodzi o o publikację swojego zdjęcia, wskoczenie na live, czy ogromne wystąpienie publiczne…

Nawet jeśli na razie ze sprzedażą jest ciężko, bo rozmowa sprzedażowa powoduje u Ciebie raczej ścisk w żołądku niż radosne oczekiwanie

Albo jeśli nie raz już planowałeś w końcu coś zacząć, tylko jeszcze nie udało się wprowadzić w życie tego planu, bo ciągle na coś czekasz…

Ale ciągle wiesz, czujesz gdzieś w środku, że przecież możesz to zrobić,  no skoro inni to robią, to dlaczego nie Ty? No właśnie – dlaczego?

Zmiana wymaga czasu, nic nie dzieje się natychmiast, dlatego warto zacząć już dziś

Za sukcesem osób, które z powodzeniem rozwijają swoje biznesy stoi mały sekret.

Tym sekretem jest znalezienie sposobu na działanie mimo strachu i wątpliwości. Znalezienie w sobie energii i entuzjazmu do działania mimo ryzyka, że się może nie udać.

Znalezienie w sobie odwagi, energii i motywacji do tego by spróbować w inny sposób jeśli poprzedni nie wypalił .

I Ty również możesz zbudować w sobie ten mindset.

Co dokładnie dostajesz wykupując dostęp do kursu Zaprogramuj się na sukces

Kurs online

Wytłumaczę Ci technikę, którą sama stosuję - do czego możesz ją stosować i jak dokładnie to robić dla osiągnięcia jak najszybszych rezultatów

Ćwiczenia

Podpowiem co i jak sobie ustalić zanim przejdziesz do programowania się na sukces.

Nagrania Audio

3 wizualizacje - obfitości, wdzięczności i produktywności, z którymi zaczniesz od razu oraz ich transkrypty na wypadek, gdybyś chciał nagrać swoje.

"Rok temu zaczęłam poszukiwanie wiedzy dotyczącej tego czego uczy maja i Jarek. Byłam na wielu webinarach, ale nikt tak nie tłumaczy i nie przekazuje wiedzy jak informator e-przedsiębiorcy"
Kinga Mzyk
kingamzyk.pl (uczę medialnie)

Łap szkolenie w promocyjnej cenie, póki jest dostępna.

Obecnie kurs o wartości 99 zł oferujemy w specjalnej cenie - JEDYNIE 49 zł.

Przycisk - Tak, kupuję zabierze Cię do strony płatności, gdzie po wprowadzeniu swoich danych i zaakceptowaniu płatności, otrzymasz natychmiastowy dostęp do materiałów.

zaprogramuj się na sukces-logo

Zaprogramuj się na sukces

99 zł

Masz pytania? Tu są odpowiedzi:

W każdym i do wszystkiego. metoda, której uczę jest uniwersalna i szeroko wykorzystywana do kreowania zmiany w życiu lub biznesie, w sporcie

Jest to kreatywna wizualizacja. Podczas kursu tłumaczę w jaki sposób działa i daje gotowe prowadzone wizualizacje, które mozna zastosowac od razu.

Od razu po zaksięgowaniu płatności dostajesz automatycznie dostęp do wszystkich materiałów, na czas istnienia kursu, to znaczy co najmniej na rok.

Ja jestem 100% pewna mojego produktu i dlatego oferuje gwarancję satysfakcji – możesz oddać kurs w przeciągu 14 dni bez pytań.

Uśmiechnięta gwarancja

Jesteśmy małym biznesem jak Twój. Dokładnie rozumiemy ryzyko podjęcia decyzji o zainwestowaniu w kurs online. Nie chcesz marnować swoich pieniędzy na coś, co mogłoby być zwykłym wpisem na blogu. A my stoimy za tym co oferujemy w płatnych produktach i wiemy z doświadczenia, że osoby, które faktycznie z nich korzystają (podejmują działanie, nie tylko oglądają) mają efekty. Dlatego oferujemy gwarancję satysfakcji. Choć nie możemy zagwarantować Ci konkretnych wyników, to możemy zagwarantować, że otrzymujesz szkolenie wysokiej jakości, które zaoszczędzi Ci wiele czasu i frustracji związanej z mediami społecznościowymi. Jeśli jednak po wykupieniu dostępu stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, w przeciągu 14 dni możesz zwrócić kurs.

Cześć, jestem Maja.

Jestem założycielką Informatora e-Przedsiębiorcy, w którym pomagamy skutecznie sprzedawać online.

Po kilkunastu latach w biznesie, kilku latach prowadzenia tej firmy, wielu klientach z którymi współpracowałam osobiście i setkach ludzi, którym pomogłam z pomocą kursów online – dokładnie wiem, że jednym z największych problemów są dla nas wszystkich nasze wewnętrzne blokady, które sprawiają, że sabotujemy swoje działania.

Chcemy a z drugiej strony wynajdujemy wymówki, które skutecznie nam uniemożliwiają to, czego chcemy.

Kluczem jest znalezienie na tą sytuację rozwiązania, które pomaga ruszyć dalej i to właśnie oferuję Ci w tym kursie.

Metoda której tu uczę w zasadzie może pomóc Ci w każdym  aspekcie Twojego życia, w którym w tym momencie się sabotujesz. Sprawdziłam ją na sobie, wiem, że działa i serdecznie polecam każdemu.

Zapraszam

Maja-Grugel

© 2019 Informator e-Przedsiębiorcy | Polityka Prywatności | Kontakt