Odblokuj dostęp do WSZYSTKICH kursów za:
59 Na miesiąc
  •  
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Od razu po zamówieniu otrzymujesz dostęp do 21 szkoleń o wartości 4500 zł

PODSUMOWUJĄC

Otrzymujesz dostęp do istniejących szkoleń o wartości ponad 5500 zł, m.in:

Oraz do przyszłych szkoleń, które będą publikowane regularnie, na czas trwania Twojej subskrypcji

Masz pytania? Tu są odpowiedzi:

(Kliknij aby rozwinąć odpowiedź)

Znakomita większość naszych szkoleń jest skierowana do osób oferujących usługi, konsultacje lub produkty edukacyjne online, także głównie dla specjalistów, którzy chcą rozwijać swoją markę online.

Od razu po zaksięgowaniu pierwszej płatności dostajesz automatycznie dostęp do wszystkich materiałów na czas trwania Twojej subskrypcji.  Oraz do nowych materiałów, które będą sie w tym czasie pojawiać.

Nasze kursy zawsze były sprzedawane na życie, więc jeśli nie zdecydujesz się na tę ofertę i tak utrzymasz do nich dostęp, razem z aktualizacjami, które się pojawią w przyszłości. To jest prosty sposób na dokupienie reszty kursów, plus tych, które powstaną w przyszłości.  Także w tą czy w tą, nic nie tracisz, możesz tylko zyskać 🙂

Jeśli skorzystasz z subskrypcji a potem ją anulujesz, to wciąż zachowasz dostęp do wcześniej zakupionych kursów.

Nie. Dostęp do kursów masz zarówno przez aplikację jak i przez komputer po zalogowaniu się na swoje konto na naszej platformie. To samo konto działa w aplikacji i przez przeglądarkę.

Na chwile obecna na urządzenia oparte o system Android, na jesień planowane jest wdrożenie aplikacji na urządzenia iOS. Możesz ściągnąć aplikację tutaj, znajdziesz tam tez bezpłatne materiały w formie pdf i podcastu.

Pobierz aplikację

Tak, odpowiadamy na wszystkie pytania poprzez komentarze pod lekcjami lub przesłane mailem, zawsze chętnie pomagam.

Tym razem nie oferuję gwarancji i kupując produkt, będziesz musiał zaznaczyć, że zgadzasz się na jego natychmiastowe dostarczenie i w związku z tym utracisz prawo do odstąpienia od umowy, co oznacza, że nie będziesz mógł go zwrócić.  To dlatego, że cena jest wyjątkowo niska, a w środku wiele materiałów do pobrania na swój dysk, o niezwracalnym charakterze. 

Jak Ci się nie spodoba, to zawsze możesz odwołać subskrypcję.

© 2023 Informator e-Przedsiębiorcy | Polityka Prywatności | Kontakt