zrób sobie stronę

Wyróżnij się profesjonalną
stroną internetową

Kompletny, kliknięcie po kliknięciu kurs, z którym stworzysz i uruchomisz swoją stronę internetową a przy okazji nauczysz się ją obsługiwać

Nawet w kilka dni!

Odblokuj dostęp do WSZYSTKICH kursów za:
59 Na miesiąc
  •  
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Od razu po zamówieniu otrzymujesz dostęp do 21 szkoleń o wartości 4500 zł

A co jeśli powiem Ci, że możesz zrobić taką stronę bez płacenia za nią projektantowi?

Jeśli na razie:

Jednocześnie wiesz, że potrzebujesz świetnej strony internetowej, żeby docierać do klientów i budować swój biznes

A mimo to wciąż zastanawiasz się czy ją zrobić, tkwisz z taką, która Ci się nie podoba, albo wiesz, że nie spełnia wymogów, które stawia przed biznesem świat online i docieranie do klientów.

Nie wpadaj w tę pułapkę.

Strona internetowa, z której jesteś dumny i która jednocześnie przyciąga odpowiednich klientów i pomaga Ci z powodzeniem sprzedawać to, co masz do zaoferowania nie jest wcale trudna do wykonania.

Wyobraź sobie, że:

Teraz Ty też możesz mieć taką stronę

Oto niektóre z naszych realizacji dokładnie takimi narzędziami, jakich uczymy w kursie

Przedstawiam Ci:

zrób sobie stronę

Kompletny - kliknięcie po kliknięciu kurs online, z którym stworzysz i uruchomisz swoją stronę internetową

Nauczę Cię dokładnie tego samego procesu tworzenia strony i narzędzi, których używam we własnym biznesie i podczas pracy z klientami. Dzięki temu sprawnie stworzysz profesjonalną stronę internetową jak od projektanta, nie płacąc za to grubych pieniędzy.

Co więcej tym sposobem będziesz mieć pełną władzę i umiejętności zarządzania swoją stroną internetową, dzięki czemu będzie ona mogła rozwijać się razem z Tobą i Twoim przedsięwzięciem bez niepotrzebnych kosztów i opóźnień.

Najlepsza część? Nie potrzebujesz do tego żadnego wcześniejszego doświadczenia. Kurs nie wymaga kodowania, programowania ani nawet skomplikowanych programów graficznych jak Photoshop. Nieważne też czy masz już stronę internetową czy zaczynasz od zera. 

Jeśli umiesz używać internetu, oglądać filmy i klikać myszką to dasz radę!

A końcowy rezultat? Super strona internetowa, która będzie zasobem a nie obciążeniem Twojego biznesu.

Kurs odpowiedni nawet dla osób „nietechnicznych"

Kurs samodzielnego tworzenia strony internetowej, który kupiłam na stronie Informator eprzedsiębiorcy był wielkim krokiem w stronę poinformowania świata o mojej działalności, którą jest ośrodek psychoterapii z końmi "Konie i Ludzie". Jako, że jestem raczej antytalentem informatycznym to ten pomysł, by samodzielnie zrobić stronę poczatkowo wydawał się całkowicie szalony i naprawdę wymagał ode mnie zebrania się na odwagę! Na szczęście intuicja mnie nie zawiodła - warto było! Dzięki jasnemu sposobowi w jaki Maja tłumaczy wszystko udało mi się samej wykonać wszystkie techniczne czynności. Dopiero przy kwestiach graficznych wsparłam się pomocą koleżanki - graficzki, w dużej mierze z powodu braku czasu. Wciąż jestem też pełna podziwu dla tego w jaki jasny, czytelny sposób i w jak krótkim czasie Maja odpowiadała na wszystkie moje pytania. Mam poczucie, że naprawdę warto było! Tu możecie zobaczyć efekt: www.konieiludzie.pl
Berenika
Konie i Ludzie, Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju na Suwalszczyźnie

Niektóre realizacje studentów tego kursu

Ty też możesz zrobić taką stronę

zrób sobie stronę

Zrób sobie stronę - wartość 299 zł

Kurs otrzymujesz automatycznie po dokonaniu płatności poprzez dostęp do platformy

Z czego składa się

zrób sobie stronę

Moduł 1

Podstawy

Pokażę Ci jak wykupić domenę i hosting (dostajesz również zniżkę) i instalujemy WordPress’a, tak by przygotować wszystko pod stronę internetową

Moduł 2

Początki

Oprowadzę Cie po WordPress’ie  oraz pokażę szablony strony, z których wybierzesz ten, na którym chcesz pracować. (Szablon o wartości 200 zł otrzymujesz w cenie kursu)

Moduł 3

Wygląd strony

Zajmiemy się ustawieniami, które mają największy wpływ na wygląd strony, czyli kolory, nagłówek, stopka, itp.

Moduł 4

Strona główna

Ustawimy stronę główną, poznasz jej komponenty i sposoby konfiguracji, tak żeby ułożyć ją według Twoich potrzeb.

Moduł 5

Inne strony

Dowiesz się w jaki sposób dodawać podstrony (zakładki) na swojej stronie oraz jak je edytować. Nauczę Cię jak zarządzać menu na Twojej stronie internetowej oraz jak dodać stronę lądowania.

Moduł 6

Blog i inne wpisy funkcyjne

Dowiesz się jak zarządzać blogiem oraz innymi rodzajami funkcyjnych wpisów, których możesz potrzebować na stronie, jak np: wydarzenia, portfolio, case studies, etc.

Moduł 7

Dodatki

Omówimy tu wszystko co zostało: formularze kontaktowe, media społecznościowe, zapisy na newsletter , galerie zdjęc i inne funkcjonalności Twojej nowej strony

Moduł 8

Wymogi prawne

Podpowiem Ci jakie wymogi prawne musi spełniać Twoje strona i jak sobie z nimi poradzić

Moduł 9

Bezpieczeństwo strony

Nudne ale niezbędne detale na temat jak zadbać  o swoją stronę aby była bezpieczna oraz jak w razie zniknięcia przywrócić ją do życia

Każdy nasz kurs zakończony jest certyfikatem wystawianym na Twoje nazwisko

Maja-Grugel
INSTRUKTOR

Mam na imię Maja i od 8 lat zajmuję się marketingiem online w ramach Informatora e-Przedsiębiorcy.

Pomagam skutecznie sprzedawać online. Specjalizuję się w copywritingu i e-mail marketingu. Tworzę lejki sprzedażowe dla moich klientów. 

Strony internetowe robię od ponad 18 lat głównie na własny użytek. Nie jestem programistą ani projektantem stron. Jestem praktykiem biznesu online i wiem, że dobrą strone można zrobić samemu i to szybko. Współczesne narzędzia nam to ułatwiają.

Zapraszam serdecznie, pomogę Ci zrobić Twoją profesjonalną stronę.

Choć specjalizuję się w copywritingu i email marketingu a przez ostatnie lata tworzyłam lejki sprzedażowe dla moich klientów, to zauważyłam, że w zasadzie wszyscy potrzebowali pomocy ze swoją stroną internetową. I żebym mogła zbudować skuteczne drogi klienta, albo miała gdzie umieścić treści sprzedażowe – zawsze zaczynać musiałam od stworzenia lub poprawienia strony. Powodów jest sporo, choćby techniczne, czyli po to by ustawić poprawnie reklamę lub zapis na listę.

Jednak najczęściej powodem było to, że strony internetowe były kiedyś tam zlecone, zrobione i od tamtej pory wiszą sobie kurząc się niczym billboard na polu. Często dlatego, że właściciel nawet nie wie jak je obsługiwać.

Obecnie to duży błąd – strona internetowa powinna być ciągle świeża i aktywnie używana do promocji biznesu tak technicznie jak i w kwestii komunikatu. Kiedy Ty i Twój biznes się rozwijacie i dojrzewacie, aktualizacje są niezbędne.

Do tego jest potrzebny łatwy sposób edycji strony i znajomość jej obsługi, a najłatwiej jest nauczyć się tego podczas tworzenia takiej strony.

Dlatego nagrywając kolejny tutorial dla klienta, któremu wykonałam stronę pomyślałam, że muszę to nagrać dla osób, które są na początku swojej drogi i na razie może nie stać ich na zatrudnienie pomocy. Oraz dla tych, którzy chcą dobrze znać się na swoich biznesowych narzędziach nawet jeśli zamierzają zadania zlecać podwykonawcom. 

Stąd ten kurs. 

Ze szkoleń Informatora skorzystało już ponad 7000 osób i mamy opinię osób, które tłumaczą zawiłe sprawy w bardzo prosty sposób. Tak jest i tym razem, dlatego mam pewność, że poradzisz sobie nawet jeśli dopiero raczkujesz z narzędziami w internecie. 

Zapraszam serdecznie, pomogę Ci stworzyć Twoją pierwszą, lub pierwsza, z której będziesz naprawdę dumny – stronę internetową.

Opinie o naszych kursach

Masz pytanie?

tu znajdziesz odpowiedź:

Jak najbardziej. Dostajesz instrukcje kliknięcie po kliknięciu od samego początku do końca, wystarczy dokładnie oglądać lekcje i robić to samo co ja a szybko się wprawisz.

Jeśli umiesz posługiwać się internetem, klikać myszka i oglądać filmy instruktażowe, to nie ma się czego obawiać

Kurs rozpoczyna się w momencie dokonania opłaty. Dostęp jest natychmiastowy do wszystkich materiałów, możesz pracować w swoim tempie. Dostęp wykupujesz w subskrypcji na czas trwania subskrypcji

To zależy od wielu czynników – przede wszystkim od tego jakiej strony potrzebujesz (jak dużej), ile czasu będziesz mógł przeznaczyć na pracę z kursem oraz na ile masz już pomysł co na tej stronie powinno być (jakie zakładki jakie teksty, jakie zdjęcia).

Zakładając, że potrzebujesz prostej strony (np: strona główna i zakładki: o mnie, oferta, kontakt i blog) to spokojnie możesz ją zrobić w kilka dni nawet pracując tylko wieczorami (nie wliczając w to wpisów na bloga).

Tak, lekcje są w formie wideo.

W zasadzie każdą, niezależnie czym się zajmujesz. Do wyboru masz 15 profesjonalnych szablonów, wiele z nich ma dodatkowe różne wersje demo. Są przystosowane do tworzenia stron eksperckich, usługowych, dla salonów, dla szkół, dla branży beauty modzie, o fitnesie, o przepisach, strony parentingowe, o podróżach.

W sumie niezależnie jaki jest Twój projekt jestem pewna że znajdziesz cos bezpośrednio dla siebie lub z łatwością dostosujesz szablon do swoich potrzeb.

Wraz z kursem otrzymujesz profesjonalny szablon firmy Blossom Themes, możesz sprawdzić ich szablony tutaj. 

Pracujemy z ich szablonami od kilku lat i kochamy ich za ich dobry design i łatwość użytkowania, a klienci kochają wykonane na nich strony.

 

Jak juz sie nauczysz robic strone, to możesz zrobic i następna i nastepną. W ursie otrzymujesz licencję na motyw strony, ale tego tez nie limitujemy, możesz otrzymac licencję na kolejne strony, jesli potrzebujesz. 

Tak, pokażę Ci jak zrobić stronę lądowania. W kursie uczę wtyczki elementor, z którą zrobisz praktycznie wszystko co sobie wymyślisz 🙂

Napisz do nas na stronie:  >>>kontakt<<<

Stworzenie skutecznej strony internetowej nigdy nie było prostsze!

Do tej pory już pewnie uświadamiasz sobie jak ważne jest mieć swoje profesjonalne miejsce w sieci. Strona internetowa obecnie to nie tylko wizytówka z danymi kontaktowymi. To sposób na budowanie zaufania i autorytetu poprzez dostarczenie potencjalnym klientom niezbędnych informacji by mogli wybrać właśnie Twój biznes. 

Strona internetowa to nie tylko wymóg dla sklepu online, ale ważny krok w drodze klienta każdego biznesu, który promuje się online. 

Strona internetowa to takie centrum sterowania, gdzie wszystkie Twoje działania online schodzą się w jeden system powiązanych naczyń prowadzących klienta do transakcji.

A teraz – profesjonalna strona internetowa jest w zasięgu Twojej ręki.

na co jeszcze czekasz?

©  Informator e-Przedsiębiorcy | Polityka Prywatności Regulamin | Kontakt