CENA PROMOCYJNA WYGASA ZA:

[ec id=”9″]
skuteczna strona

Wyróżnij się profesjonalną stroną internetową, która działa tak, jak tego wymaga Twój projekt

Kompletny, kliknięcie po kliknięciu kurs, z którym stworzysz i uruchomisz swoją stronę internetową a przy okazji nauczysz się ją obsługiwać, nawet w kilka dni.

A co jeśli powiem Ci, że możesz zrobić taką stronę bez płacenia za nią projektantowi?

Jeśli na razie:

Jednocześnie wiesz, że potrzebujesz świetnej strony internetowej, żeby docierać do klientów i budować swój biznes

A mimo to wciąż zastanawiasz się czy ją zrobić, tkwisz z taką, która Ci się nie podoba, albo wiesz, że nie spełnia wymogów, które stawia przed biznesem świat online i docieranie do klientów.

Nie wpadaj w tę pułapkę.

Strona internetowa, z której jesteś dumny i która jednocześnie przyciąga odpowiednich klientów i pomaga Ci z powodzeniem sprzedawać to, co masz do zaoferowania nie jest wcale trudna do wykonania.

Wyobraź sobie, że:

Teraz Ty też możesz mieć taką stronę

Oto niektóre z naszych realizacji dokładnie takimi narzędziami jakich uczymy w kursie

Przedstawiam Ci:

skuteczna strona

Kompletny - kliknięcie po kliknięciu kurs online, z którym stworzysz i uruchomisz swoją stronę internetową

Nauczę Cię dokładnie tego samego procesu tworzenia strony i narzędzi, których używam we własnym biznesie i podczas pracy z klientami. Dzięki temu sprawnie stworzysz profesjonalną stronę internetową jak od projektanta, nie płacąc za to grubych pieniędzy.

Co więcej tym sposobem będziesz mieć pełną władzę i umiejętności zarządzania swoją stroną internetową, dzięki czemu będzie ona mogła rozwijać się razem z Tobą i Twoim przedsięwzięciem bez niepotrzebnych kosztów i opóźnień.

Najlepsza część? Nie potrzebujesz do tego żadnego wcześniejszego doświadczenia. Kurs nie wymaga kodowania, programowania ani nawet skomplikowanych programów graficznych jak Photoshop. Nieważne też czy masz już stronę internetową czy zaczynasz od zera. 

Jeśli umiesz używać internetu, oglądać filmy i klikać myszką to dasz radę!

A końcowy rezultat? Super strona internetowa, która będzie zasobem a nie obciążeniem Twojego biznesu.

UWAGA: Możliwość dokupienia funkcji sklepu internetowego lub sklepu z platformą do kursów online przy płatności

CENA PROMOCYJNA WYGASA ZA:

[ec id=”9″]
skuteczna strona

299 zł

199 zł

UWAGA: Możliwość dokupienia funkcji sklepu internetowego lub sklepu z platformą do kursów online przy płatności

przelewy

* Jeśli nie masz jeszcze domeny i hostingu będziesz potrzebować wykupić je, za pierwszy rok jest to inwestycja około 60 zł.

** Nieograniczony czasowo dostęp do kursu oznacza dostęp dopóki kurs będzie dostępny do kupienia. Gwarantujemy conajmniej rok.

 

Uśmiechnięta gwarancja

Jesteśmy małym biznesem jak Twój. Dokładnie rozumiemy ryzyko podjęcia decyzji o zainwestowaniu w kurs online. Nie chcesz marnować swoich pieniędzy na coś, co mogłoby być zwykłym wpisem na blogu. A my stoimy za tym co oferujemy w płatnych produktach i wiemy z doświadczenia, że osoby, które faktycznie z nich korzystają (podejmują działanie, nie tylko oglądają) mają efekty. Dlatego oferujemy gwarancję satysfakcji. Choć nie możemy zagwarantować Ci konkretnych wyników, to możemy zagwarantować, że otrzymujesz szkolenie wysokiej jakości, które zaoszczędzi Ci wiele czasu i frustracji związanej z mediami społecznościowymi. Jeśli jednak po wykupieniu dostępu stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, w przeciągu 14 dni możesz zwrócić kurs.

Z czego składa się

skuteczna strona

Moduł 1

Podstawy

Pokażę Ci jak wykupić domenę i hosting (dostajesz również zniżkę) i instalujemy WordPress’a, tak by przygotować wszystko pod stronę internetową

Moduł 2

Początki

Oprowadzę Cie po WordPress’ie  oraz pokażę szablony strony, z których wybierzesz ten, na którym chcesz pracować. (Szablon o wartości 200 zł otrzymujesz w cenie kursu)

Moduł 3

Wygląd strony

Zajmiemy się ustawieniami, które mają największy wpływ na wygląd strony, czyli kolory, nagłówek, stopka, itp.

Moduł 4

Strona główna

Ustawimy stronę główną, poznasz jej komponenty i sposoby konfiguracji, tak żeby ułożyć ją według Twoich potrzeb.

Moduł 5

Inne strony

Dowiesz się w jaki sposób dodawać podstrony (zakładki) na swojej stronie oraz jak je edytować. Nauczę Cię jak zarządzać menu na Twojej stronie internetowej oraz jak dodać stronę lądowania.

Moduł 6

Blog i inne wpisy funkcyjne

Dowiesz się jak zarządzać blogiem oraz innymi rodzajami funkcyjnych wpisów, których możesz potrzebować na stronie, jak np: wydarzenia, portfolio, case studies, etc.

Moduł 7

Dodatki

Omówimy tu wszystko co zostało: formularze kontaktowe, media społecznościowe, zapisy na newsletter , galerie zdjęc i inne funkcjonalności Twojej nowej strony

Moduł 8

Wymogi prawne

Podpowiem Ci jakie wymogi prawne musi spełniać Twoje strona i jak sobie z nimi poradzić

Moduł 9

Bezpieczeństwo strony

Nudne ale niezbędne detale na temat jak zadbać  o swoją stronę aby była bezpieczna oraz jak w razie zniknięcia przywrócić ją do życia

Każdy nasz kurs zakończony jest certyfikatem wystawianym na Twoje nazwisko

Instruktor

Hej! Jestem Maja

Jestem związana z marketingiem online od 6 lat, a strony internetowe robię od lat 15. 

Choć specjalizuję się w copywritingu i email marketingu a przez ostatnie lata tworzyłam lejki sprzedażowe dla moich klientów, to zauważyłam jedno – w zasadzie wszyscy potrzebowali pomocy ze swoją stroną internetową. I żebym mogła zbudować skuteczne drogi klienta, albo miała gdzie umieścić treści sprzedażowe – zawsze zaczynać musiałam od stworzenia lub poprawienia strony. Powodów jest sporo, choćby techniczne, czyli po to by ustawić poprawnie reklamę lub zapis na listę.

Jednak najczęściej powodem było to, że strony internetowe były kiedyś tam zlecone, zrobione i od tamtej pory wiszą sobie kurząc się niczym billboard na polu. Często dlatego, że właściciel nawet nie wie jak je obsługiwać.

Obecnie to duży błąd – strona internetowa powinna być ciągle świeża i aktywnie używana do promocji biznesu tak technicznie jak i w kwestii komunikatu. Kiedy Ty i Twój biznes się rozwijacie i dojrzewacie, aktualizacje są niezbędne.

Do tego jest potrzebny łatwy sposób edycji strony i znajomość jej obsługi, a najłatwiej jest nauczyć się tego podczas tworzenia takiej strony.

Dlatego nagrywając kolejny tutorial dla klienta, któremu wykonałam stronę pomyślałam, że muszę to nagrać dla osób, które są na początku swojej drogi i na razie może nie stać ich na zatrudnienie pomocy. Oraz dla tych, którzy chcą dobrze znać się na swoich biznesowych narzędziach nawet jeśli zamierzają zadania zlecać podwykonawcom. 

Stąd ten kurs. 

Ze szkoleń Informatora skorzystało już ponad 5000 osób i mamy opinię osób, które tłumaczą zawiłe sprawy w bardzo prosty sposób. Tak jest i tym razem, dlatego mam pewność, że poradzisz sobie nawet jeśli dopiero raczkujesz z narzędziami w internecie. 

Zapraszam serdecznie, pomogę Ci stworzyć Twoją pierwszą, lub pierwsza, z której będziesz naprawdę dumny – stronę internetową.

Maja.

Opinie o naszych kursach

Masz pytanie?

tu znajdziesz odpowiedź:

Jak najbardziej. Dostajesz instrukcje kliknięcie po kliknięciu od samego początku do końca, wystarczy dokładnie oglądać lekcje i robić to samo co ja a szybko się wprawisz.

Jeśli umiesz posługiwać się internetem, klikać myszka i oglądać filmy instruktażowe, to nie ma się czego obawiać

To jest kurs, z którym zrobisz stronę na dedykowanym, profesjonalnym motywie, plus nauczę Cię jak zrobić stronę lądowania z wykorzystaniem Elementora.

Uważam, że osoby, które nie zajmują się profesjonalnie ani w formie hobby budową stron internetowych, nie powinny korzystać z Divi ani nawet z gołego Elementora i budować strony od początku, bo to najłatwiejszy sposób żeby ją zepsuć. 

Motywy, które oferuję są sprawdzone przeze mnie i wyróżnia je łatwość użytkowania, od razu po uruchomieniu, dlatego je wybrałam.

Kurs rozpoczyna się w momencie dokonania opłaty. Dostęp jest natychmiastowy do wszystkich materiałów, możesz pracować w swoim tempie. Dostęp wykupujesz dożywotnio jeśli chodzi o życie tego kursu. Gwarantujemy dostęp na rok.

To zależy od wielu czynników – przede wszystkim od tego jakiej strony potrzebujesz (jak dużej), ile czasu będziesz mógł przeznaczyć na pracę z kursem oraz na ile masz już pomysł co na tej stronie powinno być (jakie zakładki jakie teksty, jakie zdjęcia).

Zakładając, że potrzebujesz prostej strony (np: strona główna i zakładki: o mnie, oferta, kontakt i blog) to spokojnie możesz ją zrobić w kilka dni nawet pracując tylko wieczorami (nie wliczając w to wpisów na bloga).

Tak, lekcje są w formie wideo.

Nie stracisz pieniędzy. Masz 14 dni, żeby zapoznać się z całym kursem. Jeśli podejmiesz decyzję, że ten kurs nie jest dla Ciebie to napisz do nas maila na adres kontakt[malpka]informator-eprzedsiebiorcy.pl. Dostaniesz zwrot całości kwoty. To jest nasz gwarancja uśmiechu – zwracamy Ci pieniądze z usmiechem i bez pytań.

W zasadzie każdą, niezależnie czym się zajmujesz. Do wyboru masz 15 profesjonalnych szablonów, wiele z nich ma dodatkowe różne wersje demo. Są przystosowane do tworzenia stron eksperckich, usługowych, dla salonów, dla szkół, dla branży beauty modzie, o fitnesie, o przepisach, strony parentingowe, o podróżach.

W sumie niezależnie jaki jest Twój projekt jestem pewna że znajdziesz cos bezpośrednio dla siebie lub z łatwością dostosujesz szablon do swoich potrzeb.

Wraz z kursem otrzymujesz profesjonalny szablon firmy Blossom Themes, możesz sprawdzić ich szablony tutaj. 

Pracujemy z ich szablonami od kilku lat i kochamy ich za ich dobry design i łatwość użytkowania, a klienci kochają wykonane na nich strony.

 

Tak, pokażę Ci jak zrobić stronę lądowania. W kursie uczę wtyczki elementor, z którą zrobisz praktycznie wszystko co sobie wymyślisz 🙂

Napisz do nas na stronie:  >>>kontakt<<<

Stworzenie skutecznej strony internetowej nigdy nie było prostsze!

Do tej pory już pewnie uświadamiasz sobie jak ważne jest mieć swoje profesjonalne miejsce w sieci. Strona internetowa obecnie to nie tylko wizytówka z danymi kontaktowymi. To sposób na budowanie zaufania i autorytetu poprzez dostarczenie potencjalnym klientom niezbędnych informacji by mogli wybrać właśnie Twój biznes. 

Strona internetowa to nie tylko wymóg dla sklepu online, ale ważny krok w drodze klienta każdego biznesu, który promuje się online. 

Strona internetowa to takie centrum sterowania, gdzie wszystkie Twoje działania online schodzą się w jeden system powiązanych naczyń prowadzących klienta do transakcji.

A teraz – profesjonalna strona internetowa jest w zasięgu Twojej ręki.

CENA PROMOCYJNA WYGASA ZA:

[ec id=”9″]

© 2019 Informator e-PrzedsiębiorcyPolityka Prywatności | Kontakt