Potrzebujesz pomocy z reklamą na Facebooku?
Zapraszam na konsultacje

Jeśli potrzebujesz pomocy z:

Porozmawiajmy

Żadnych nudnych i zbędnych informacji i wykładów. Tylko tyle ile musisz wiedzieć, żeby reklamować się skutecznie.

Moim celem jest  ułatwić Ci podjęcie działania od razu i odblokowanie potencjału reklam na Facebooku dla twojego biznesu.

Cena konsultacji 60 minut
346 zł

Jarek Grugel

Cześć, z tej strony Jarek.

 

W Informatorze odpowiedzialny jestem głównie za generowanie ruchu reklamą dla nas i naszych klientów.

Nie jestem “specjalistą od Facebooka”, który godzinami może gadać o jego wszystkich dostępnych funkcjach i o tym co możesz lub powinieneś zrobić, ale nie mówi jak.

 

Jestem praktykiem i pragmatykiem.  Nie lubię tracić czasu na działania, które nie przynoszą rezultatów, dlatego widzę rzeczywistość jaką ona jest a nie jaką chciałbym, żeby była. Czyli używam, polecam i uczę tylko tego, co działa i tylko tego, co potrzebne właścicielowi biznesu, bez lania wody.

Jeśli mi pozwolisz, to pokażę Ci  jak tworzę dla klientów reklamy, dochodząc do jedynie 20 gr za kontakt,  które spokojnie samofinansują się z nadwyżką z pomocą prostych lejków sprzedażowych.

Stworzyłem ten prosty, powtarzalny proces i nowy sposób myślenia o reklamach na Facebooku na własne potrzeby właściciela biznesu, ponieważ reklama ma przynosić zwrot, ma być jak bankomat nie jak maszyna do gier hazardowych.

Jarek

Sam zajmuję się marketingiem i jeszcze nigdy wcześniej nie spotkałem się, żeby te informacje były ułożone tak zgrabnie w spójny system. I to mnie zachwyciło.
Marcin
bossblog.pl
Zakupiłam wiele kursów, od różnych ludzi, którzy mają dużo więcej społeczności w social mediach niż Maja i Jarek, ale nie mają oni szans w porównaniu z nimi! Jeśli chodzi o sposób przekazywania wiedzy i współpracę, nie mają sobie równych.
Marta Jagielak
prezesowe.pl

© 2022 Informator e-Przedsiębiorcy | Polityka Prywatności Regulamin | Kontakt