1.7. Instalacja WordPress

Jeśli pod samą domeną nie pokazuje się instalator WordPress, spróbuj dopisać do domeny końcówkę:

/wp-admin/setup-config.php

Czyli: twojadomena.pl/wp-admin/setup-config.php

5 Comments
Zwiń komentarze
Justyna Kowalewska 13 lutego 2022 at 19:51

Cześć, co zrobić, jeśli transfer plików się zakończył pomyślnie, jest komunikat o listowaniu itp, ale jak wpisuję adres strony pojawia się informacja, że użytkownik nie umieścił jeszcze strony?

Maja Grugel (Administrator) 14 lutego 2022 at 12:50

Trzeba się upewnić, że pliki WordPressa są dokładnie w tym miejscu na które wskazuje domena, np jeśli pliki wrzuciłaś nie do folderu public tylko do nowego, np: strona – to że domena wskazuje właśnie na ten katalog, jeśli nie wiesz jak, to podeślij zrzut ekranu z ftp i z konfiguracji domeny na maja@informator-eprzedsiebiorcy.pl

Maja Grugel (Administrator) 14 lutego 2022 at 12:52

A jeśli katalogi się zgadzają, to zobacz czy razem z plikami WordPressa nie ma pliku o nazwie index.html, jeśli jest to go usuń

Grzegorz Maćczak 15 sierpnia 2022 at 20:28

Cześć, nie wiem czemu ale nie skopiowały mi się na etapie kopiowania plików 3 pliki z tego też powodu widzę komunikat: “strona jeszcze nie umieszczona”, na maila maja@…… prześlę zrzut ektanu mojego ftp.
Dziękuję
Grzegorz

Maja Grugel (Administrator) 18 sierpnia 2022 at 08:55

Hej, ze zrzutu ekranu wynika, że skopiowałeś cały katalog WordPress na ftp a powinieneś tylko pliki i katalogi z niego do odpowiedniego folderu na ftp. Taki błąd, że jakies pliki się nie skopiowały to zawsze wysakakuje ale jeszcze nigdy nie powodował błędów u mnie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *