Jak sprzedać swój pierwszy (i kolejny) kurs online

bez przeinwestowania i stresu.

WARSZTAT ONLINE

Dokładny przepis na to, jak bezboleśnie zacząć sprzedawać mini szkolenia online, by generować więcej klientów na swoje główne szkolenia i oferty

Większość osób zaczyna z kursami online od przeinwestowania czasu, energii i pieniędzy na stworzenie dużego, profesjonalnego kursu online, zanim jeszcze się przekonają czy ktoś go kupi.

Ten praktyczny warsztat daje Ci przepis na to, żeby zacząć lekko, sprawdzić swój pomysł i realizować go, dopiero kiedy masz pewność, że ludzie za to zapłacą. 

Tym sposobem:

  • pomożesz ludziom szybko osiągnąć mały, ale upragniony rezultat,
  • zaczniesz budować listę osób, które są skłonne zapłacić za rozwiązanie i już Ci ufają, rozgrzejesz ich do kolejnych ofert (usług, programów online, droższych kursów)
  • i przy okazji zaczniesz zarabiać na szkoleniach online. 

Jest to praktyczny plan jak krok po kroku wprowadzić pierwsze (lub kolejne) szkolenie na rynek.

Możesz użyć go też, aby stworzyć skuteczny tripwire lub downsell do swoich lejków sprzedażowych, jeśli już je masz. 

Co otrzymujesz:

  • Opracujesz temat szkolenia nie do odrzucenia
  • Potwierdzisz swój pomysł z gotowymi szablonami na social media i maile
  • Checklistę wprowadzenia szkolenia w życie – plan działania + promocja
  • Szablon prezentacji szkolenia – jak dostarczyć wartość
Odblokuj dostęp do WSZYSTKICH kursów za:
59 Na miesiąc
  •  
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Od razu po zamówieniu otrzymujesz dostęp do ponad 20 szkoleń o wartości ponad 5500 zł

Cześć, jestem Maja.

Jestem założycielką Informatora e-Przedsiębiorcy, w którym pomagamy skutecznie sprzedawać online.

Po kilku latach prowadzenia firmy, wielu klientach z którymi współpracowałam osobiście i tysiącach ludzi, którym pomogłam z pomocą kursów online – dokładnie wiem jak frustrujące może być promowanie swojego biznesu online.

Sama popełniłam wszystkie możliwe błędy, a jednak sprzedałam kursy online już ponad 10 000 razy, kursy w przeróżnym zakresie cenowym od 7 do 2000 zł.

Uczę jak tych błędów nie popełniać i jak ze szkoleń online zrobić sprzymierzeńca Twojego biznesu. To znakomite narzędzie nie tylko jako główna oferta ale również jako zdobywanie klientów na swoje usługi oraz dodatkowy, skalowalny, niezależny od Twojego czasu strumień dochodu. 

Zapraszam, pomogę Ci zacząć przygodę z kursami lub podreperować tą, którą już zacząłeś, ale na razie nie idzie. 

Maja Grugel

- Autor

Masz pytania? Tu są odpowiedzi:

(Kliknij aby rozwinąć odpowiedź)

Znakomita większość naszych szkoleń jest skierowana do osób oferujących usługi, konsultacje lub produkty edukacyjne online, także głównie dla specjalistów, którzy chcą rozwijać swoją markę online.

Zobacz wszystko, co znajdziesz w klubie

Od razu po zaksięgowaniu pierwszej płatności dostajesz automatycznie dostęp do wszystkich materiałów na czas trwania Twojej subskrypcji.  Oraz do nowych materiałów, które będą sie w tym czasie pojawiać.

Nasze kursy zawsze były sprzedawane na życie, więc jeśli nie zdecydujesz się na tę ofertę i tak utrzymasz do nich dostęp, razem z aktualizacjami, które się pojawią w przyszłości. To jest prosty sposób na dokupienie reszty kursów, plus tych, które powstaną w przyszłości.  Także w tą czy w tą, nic nie tracisz, możesz tylko zyskać 🙂

Jeśli skorzystasz z subskrypcji a potem ją anulujesz, to wciąż zachowasz dostęp do wcześniej zakupionych kursów.

Tak, możesz wykupić tylko to szkolenie z dostępem nieograniczonym czasowo za 77 zł dokonując płatności tutaj

Nie. Dostęp do kursów masz zarówno przez aplikację jak i przez komputer po zalogowaniu się na swoje konto na naszej platformie. To samo konto działa w aplikacji i przez przeglądarkę.

Na chwile obecna na urządzenia oparte o system Android, na jesień planowane jest wdrożenie aplikacji na urządzenia iOS. Możesz ściągnąć aplikację tutaj, znajdziesz tam tez bezpłatne materiały w formie pdf i podcastu.

Pobierz aplikację

Tak, odpowiadamy na wszystkie pytania poprzez komentarze pod lekcjami lub przesłane mailem, zawsze chętnie pomagam.

Tym razem nie oferuję gwarancji i kupując produkt, będziesz musiał zaznaczyć, że zgadzasz się na jego natychmiastowe dostarczenie i w związku z tym utracisz prawo do odstąpienia od umowy, co oznacza, że nie będziesz mógł go zwrócić.  To dlatego, że cena jest wyjątkowo niska, a w środku wiele materiałów do pobrania na swój dysk, o niezwracalnym charakterze. 

Jak Ci się nie spodoba, to zawsze możesz odwołać subskrypcję.

© 2023 Informator e-Przedsiębiorcy | Polityka Prywatności | Kontakt