50% OFF - TA OFERTA WYGASA ZA:

Jak budować listę reklamą na Facebooku

Dla małych przedsiębiorców, którzy robią to sami (albo zlecają, ale chcą rozumieć o co chodzi) i których nie stać na to, żeby nie wiedzieć czy i jak taka reklama ma przynosić zwrot z inwestycji.
Kompletny kurs - jak ustawić reklamę na Facebooku

Dane płatności

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Skuteczna reklama na Facebooku  × 1 199,00 
Kwota 199,00 
Łącznie 199,00  (zawiera 37,21  VAT)

Twoje dane zostaną użyte do obsługi Twojej wizyty, zarządzania dostępem do Twojego konta i do komunikacji z naszej strony. Więcej informacji w polityka prywatności.

Wprowadź kod BLIK

Wprowadź 6-cyfrowy kod BLIK pobrany z aplikacji bankowej.

Niepoprawny kod BLIK.

"Mam gotowy system, którego koszt budowy jest żaden. Ale okazuje się, że to jest dopiero początek i że ten kurs to jest gotowy przepis na budowę biznesu. Więc ja się nie ograniczę do tego jednego projektu. Tylko będę go powielał powielał powielał. Dlatego, że to jest model, który można przenosić na inne działalności, na inne pomysły, na inne oferty - także rewelacja! "
Michał
"Kupowałam już wcześniej takie kursy i nigdy w sumie nie dowiedziałam się tego, czego potrzebowałam. Były różne, miałam więc wątpliwości, że tutaj będzie tak samo 🙁 Totalnie się pomyliłam!!! Już po pierwszych lekcjach wiedziałam gdzie jest błąd i dlaczego jakoś mi nie idzie 🙂 Wszyscy mówią o tym jak zdobywać tych klientów i zawsze miałam wrażenie, że jednak jest jakaś kurde luka, którą tutaj pięknie wypełniacie!!!."
Ela Sawicka
elasawicka.pl

Chronimy Twoją Prywatność

100% Gwarancja Satysfakcji

Bezpieczeństwo Twoich Danych

100% Gwarancja Satysfakcji

Jeśli kupisz kurs istwierdzisz, że nie ma on dla Ciebie żadnej wartości, zwrócimy Ci pieniądze. Masz na to 14 dni. Bez zbędnych pytań!

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Please wait while we redirect you...

Zamówienie złożone
Oferta specjalna
Potwierdzenie zamówienia

{first_name}, Chwilę! Twoje zamówienie jest prawie gotowe...

Ale mamy jeszcze jedną specjalna ofertę dla Ciebie

Czy masz już kurs "Skuteczna sprzedaż z pomocą internetu?"

45,00 
Umiejętność znalezienia klientów w internecie jest obecnie najważniejszą umiejętnością Wiedza zawarta w tym kursie rozwiązuje większość problemów każdego przedsiębiorcy Jest to najbardziej wartościowa umiejętność jaką powinien posiadać każdy, kto ma swoją działalność i chce ją promować online.